نایلون تبلیغاتی چیست و چرا ارزان‌ترین روش ارائه کالا به مشتری است؟

تبلیغات یکی از بخش‌های حیاتی برای پیشرفت هر کسب‌وکاری است. تبلیغات کالا و خدمات به‌اندازه کیفیت کالا و خدماتی که ارائه می‌دهید در فروش و بازاریابی مؤثر است. اگر شیوه درستی برای تبلیغات کسب و کارتان استفاده کنید در ذهن مشتریان ماندگار می‎شوید. نایلون تبلیغاتی یکی از روش‌هایی است که تقریباً برای هر کسب‌وکاری کاربرد دارد. از آن‌جایی که نایلون‌های تبلیغاتی بسیار ارزان هستند و بارها توسط مشتریان استفاده می‌شوند در ترویج برند شما تأثیر زیادی خواهد داشت. استفاده از نایلون‌های تبلیغاتی یکی از روش‌های ارزان و هوشمندانه برای تبلیغ کسب‌وکار محسوب می‌شود، اما برای انجام آن به شیوه بهتر با اطلاع از نکاتی می‌توانید بیشترین منفعت را از این روش تبلیغات به دست آوردید. در ابتدا ما توضیحی درباره این‌که نایلون تبلیغاتی چیست ارائه می‌دهیم و سپس سراغ توضیحاتی در خصوص مزایا و انواع و کاربرد این نوع روش از تبلیغات می‌رویم.

مشاهده و سفارش محصول

 1. مشاهده و سفارش نایلون درجه یک
 2. مشاهده و سفارش نایلون درجه دو

نایلون تبلیغاتی چیست؟

نایلون تبلیغاتی یکی ابزارهای تحویل کالا و بازاریابی محسوب می‌شود. هر کسب‌وکاری نیاز به تبلیغات دارد که در عین مقرون‌به‌صرفه بودن بازخورد مناسبی برای کسب و کار به وجود آورد. نایلون تبلیغاتی با نام و نشان اختصاصی برند می‌تواند به مشتریان شما حس اعتماد را القا کند و ضمن حفظ مشتریان قدیمی، مشتریان جدید با برند شما آشنا می‌شوند و اسم کسب‌وکار شما بر سر زبان‌ها می‌افتد. این پلاستیک‌های تبلیغاتی با نام‌های مختلفی شناخته می‌شوند. نایلکس تبلیغاتی و نایلون تبلیغاتی که در جهت ارائه کالا به مشتریان کاربرد دارد.

تقریباً طیف وسیعی از کسب و کارها مانند بوتیک‌ها، فروشگاه‌های کوچک و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی برای ارائه کالا و خدمات خود به مشتری از نایلون‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند. این نایلون‌ها در نمایشگاه‌های کسب‌وکار و برگزاری رویداد نیز کاربرد دارد. حتی برند‌های بزرگ نیز برای جذب مشتری و برندسازی همچنان از این مدل تبلیغات استفاده می‌کنند مانند ایرانسل.

فکر می‌کنم تا اینجای مقاله به محبوبیت این نوع از تبلیغات پی بردید و حتی نمونه‌ای از این نوع تبلیغات را که مصرف‌کننده آن بوده‌اید به‌خاطر بیاورید.

 

مقرون‌به‌صرفه بودن نایلون‌های تبلیغاتی

نایلون تبلیغاتی چاپخانه ماهان به جرأت می‌توان گفت ارزان‌ترین روش تحویل کالا به مشتریان است. چاپخانه ماهان تولیدکننده و چاپخانه این نوع نایلون است و با توجه به سیاست فروش مجموعه، قیمت تمام شده نایلون به همراه چاپ برای مشتریان، از قیمت نایلون عادی که در بازار فروخته می‌شود هم پایین‌تر است. برای مثال قیمت یک کیلوگرم پلاستیک در هنگام نگارش این مقاله حداقل ۳۲هزارتومان است اما نایلون تبلیغاتی درجه دو چاپخانه ماهان همراه با چاپ به ازای هر کیلوگرم ۲۸هزارتومان ارائه می‌شود!

 

مزایای نایلون تبلیغاتی

 1. نایلون و نایلکس تبلیغاتی ارزان‌ترین روش ارائه کالاست.
 2. این نوع از تبلیغات یک تصویر ماندگار از برند شما را در ذهن مشتریان حک می‌کند.
 3. یک نوع وسیله ارتباطی بین شما و مشتری برای ایجاد انگیزه شناخت برند شما و محصولاتی که ارائه می‌دهید.
 4. به برندینگ کسب و کارتان کمک می‌کند و افراد جدیدی با برند شما آشنا می‌شوند.
 5. متمایز شدن کسب‌وکار شما نسبت به رقبا.
 6. ثبت اطلاعات تماس و لوگو برند شما که دسترسی به کسب‌وکار را آسان می‌کند.
 7. دیده‌شدن شما در سطح شهر و تقویت اعتماد مشتریان فعلی کسب و کارتان.
 8. نایلون باکیفیت، ماندگاری بالایی دارد و بارها توسط مشتریان استفاده می‌شود.

 

خلاقیت در تبلیغات با استفاده از نایلکس تبلیغاتی

با توجه به گسترده بودن بازارهای تجاری و رقابتی شدن کسب و کارها برای دیده‌شدن برند و جذب مشتری باید خلاقیت به خرج دهید. ایجاد خلاقیت در تبلیغات باعث کاهش هزینه‌ها و اثرگذار بودن آن می‌شود. ایده تبلیغاتی خلاقانه مردم را به خرید از محصولات و خدمات شما ترغیب می‌کند. استفاده از پیام تبلیغاتی خلاقانه یا طرح گرافیکی جذاب می‌تواند به‌راحتی مخاطب را به سمت کسب و کار شما جلب کند و در بازاریابی برند شما اثر مثبتی بگذارد. چاپ یک طرح اختصاصی یا جمله معروف برای برندتان و چاپ آن می‌تواند ایده مناسبی باشد.

 

انواع مدل نایلون تبلیغاتی

نایلون و کیسه‌های تبلیغاتی شامل سه دسته‌بندی متفاوت است و برحسب سلیقه خود می‌توانید آن را انتخاب کنید:

۱.نایلون یا نایلکس دسته «موزی» یا تقویت

دسته این نوع از نایلون‌ها در بدنه خود نایلون قرار دارد که به آن نایلون دسته موزی می‌گویند. در صورت استفاده از یک‌لایه پلاستیک اضافی روی دسته نایلون که باعث افزایش چشمگیر میزان مقاومت و حمل بار می‌شود به آن نایلون دسته تقویت نیز می‌گویند.

نایلون دسته موزی
نایلون دسته موزی
دسته تقویت
نایلون دسته تقویت

۲.نایلون یا نایلکس دسته «بندی» یا دسته «زنبیلی»

دسته این مدل از نایلون‌ها بالاتر از خود آن قرار دارد و برای افرادی که دارای فروشگاه‌هایی مانند لباس و… هستند مناسب و قابل‌استفاده است. حمل این مدل از نایلون هم برای مشتری آسان است و هم ظاهر جذابی دارد اما قیمت تمام شده این نایلون نسبت به دسته‌موزی بالاتر است چون یک مرحله به فرایند تولید افزوده می‌شود.

نایلون دسته «بندی»
نایلون دسته «بندی»

۳.نایلون یا نایلکس دسته رکابی

این مدل از نایلون‌ها دسته «بندی» آن با بدنه خود آن یکی است و برای زمانی که وسایل شما وزن زیادی دارند هم حمل آن آسان است و هم مقاومت بیشتری دارد. مانند نایلون‌هایی که در میوه تره بار موجود است.

نایلون دسته «رکابی»
نایلون دسته «رکابی»

 

رنگ نایلون‌های تبلیغاتی

نایلون با دو کیفیت عرضه می‌شود. نایلون درجه یک و نایلون درجه دو

نایلون‌های درجه یک چاپخانه ماهان در حال حاضر به رنگ سفید و مشکی ارائه می‌شود و قابلیت چاپ رنگ‌های متنوع روی آن وجود دارد. نایلون با کیفیت درجه دو اما با رنگ‌های متنوع قرمز، زرد، آبی و سفید عرضه می‌شود که امکان چاپ با رنگ‌های متنوع روی آن وجود دارد. لازم به یادآوری است که نایلون درجه دو به رنگ مشکی تولید نمی‌شود.

 

انواع چاپ نایلون تبلیغاتی

چاپ نایلون‌های تبلیغاتی به صورت سیلک است و با انتخاب شما، امکان چاپ در یک طرف نایلون یا هر دو طرف آن وجود دارد. همچنین رنگ چاپ به صورت تک رنگ یا دو رنگ قابل انتخاب است.

درصورتی‌که رنگ مشکی برای نایلون مدنظرتان است لازم است توجه کنید با توجه به تجربیات چاپخانه ماهان با انتخاب رنگ طلایی یا نقره‌ای می‌توانید بهترین کیفیت و خوانایی چاپ را در اختیار داشته باشید. بر همین اساس و با توجه به صلاحدید مشتری در سفارش آنلاین امکان سفارش چاپ با رنگ‌های معمولی برای نایلون مشکی غیرفعال شده است اما در صورت درخواست شما، هر رنگ چاپ روی هر رنگ نایلون قابل انجام است.

نایلون و نایلکس تبلیغاتی ارزان و اختصاصی

چاپخانه ماهان با بیش از ۱۵سال سابقه در این زمینه برای چاپ تبلیغات نایلونی برای کسب و کار شما امکان چاپ تک رنگ و دو رنگ از نایلون را در سایزهای مختلف فراهم کرده است. این نایلون‌ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می‌توانید به‌صورت اختصاصی طرح موردنظر خود را سفارش دهید. نایلون‌ها و طرح‌هایی که بر روی آن چاپ می‌شود، از کیفیت بالا و خوانایی خوبی برخوردارند. شما می‌توانید در چاپخانه ماهان طرح اختصاصی برند خود را سفارش دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

 

طراحی برای چاپ روی نایلون تبلیغاتی

در حال حاضر طراحی روی نایلون به‌صورت رایگان توسط چاپخانه ماهان انجام می‌شود اما اگر شما مایلید خودتان طراحی را به عهده بگیرید، لطفاً نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • فایل طراحی باید تک رنگ باشد و بهتر است بدون ترام باشد.
 • از فونت ضخیم و خوانا استفاده کنید.
 • در طرح‌های چندرنگ الزما رنگ‌ها از هم فاصله داشته باشند و این فاصله باید حداقل یک سانتیمتر باشد.
 • بهتر است از باکس‌های یک‌دست رنگ و تمپلات رنگ استفاده نشود. زیرا در چاپ حالت ابر و باد خواهد داشت.
 • رنگ چاپ روی نایلون حدود ۱۰ درصد اختلاف رنگ خواهد داشت.
 • رنگ چاپ برای نایلون مشکی فقط طلایی و نقره‌ای می باشد و رنگ چاپ سفید خروجی مطلوبی نخواهد داشت.
 • سفارشات حدود ۵درصد کسری یا خرابی می‌باشد که در چاپ سیلک اجتناب ناپذیر است.

 

جمع‌بندی

این مدل از تبلیغات در کنار تأثیر مثبتی که بر فروش و بازاریابی کسب و کار دارد، از روش‌های تبلیغاتی ارزان است که تقریباً کلیه مشاغل و اصناف می‌توانند با چاپ طرح اختصاصی خود بر روی نایلون و نایلکس به فروش و ارتقا کسب و کار خود کمک کنند و بازخورد خوبی دریافت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *