چاپ روی ماگ سرامیکی | لیوان با طرح دلخواه

کیفیت بالای ماگ‌ها، چاپ با جوهر وارداتی جهت ماندگاری طولانی مدت، هدیه‌ای جذاب و دوست‌داشتنی

سفارش چاپ طرح دلخواه روی ماگ

چاپ روی ماگ به عنوان هدیه برای مناسبت‌های مختلف ایده جذابی است. مخصوصا اگر شما صاحب برند و کسب وکاری هستید که به دنبال تبلیغات است. چاپ روی ماگ و هدیه لیوان تبلیغاتی به کارمندان و مشتریان می‌تواند، حس اعتماد به برند را القا کند.

جهت چاپ طرح دلخواه خود رو ماگ، پس از انتخاب لیوان دلخواه خود از بین بیش از ده آیتم، به راحتی تصویر مورد نظر (لوگو، نقاشی، عکس شخصی یا خانوادگی و…) را بارگذاری کنید. چاپ با بهترین کیفیت روی ماگ و در کوتاه‌ترین زمان درب منزل یا محل کار تحویل شما خواهد شد. چاپخانه ماهان پایین ترین قیمت چاپ ماگ روی اینترنت همراه با کیفیت چاپ بالا را تضمین می‌کند.

چاپ روی ماگ
_

لیوان‌های عمومی

ماگ‌های پرفروش و محبوب برای هدیه شخصی یا کسب و کار

ماگ ماندگاری بالایی نسب به لیوان‌های کاغذی و یک بار مصرف برای تبلیغات دارد. هزینه تبلیغاتی ماگ نسبت به سایر روش‌های تبلیغات ارزان است و کارایی بیشتری برای صاحب برند و مصرف کنندگان دارد. این روش، یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب است و تا سال‌ها همراه مخاطب خواهد بود و هر لحظه و هرجا می‌تواند برای برند شما تبلیغ شود.

ماگ یک هدیه ارزان قیمت و مناسب برای هدیه به عزیزان است که همیشه در ذهن آن‌ها می‌ماند. برای انتخاب طرح می‌توانید، یک عکس یا یک جمله زیبا برای چاپ استفاده کنید و یک هدیه ویژه برای فرد مورد نظر آماده کنید.

ماگ، لیوان سرامیکی (اغلب بزرگ) است که روزانه برای سرو نوشیدنی‌های مختلف از آن استفاده می‌شود. ماگ‌ها در جنس‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند. از این لیوان‌ها به خاطر طرح‌های جالب و زیبا در دکوراسیون منزل یا محل کار نیز می‌توان استفاده کرد.

اگر صاحب برند هستید تبلیغات و چاپ بر روی ماگ می‌تواند یک روش ارزان قیمت و مناسب برای تبلیغات باشد که در ذهن مخاطب ماندگار می‌شود. لیوان‌های تبلیغاتی در سال‌های اخیر افزایش یافته و برای مخاطبان نیز جذاب است و هم برای کسب و کار هزینه کمتری دارد.